Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
Souhlasím

3 důvody proč si nechat vytvořit web od nás:

  • Pro Váš web Vám nabídneme hostingový plán na 1 rok zcela zdarma
  • Zdarma pro Vás zajistíme registraci domény .CZ, .EU, .INFO, .COM, nebo ji pomůžeme převést k nám
  • Vytvoříme pro Vás cenově dostupné webové stránky

Tvorba webových stránek

Začněte se na internetu prezentovat jako odborníci na svůj obor – prodej, tvorba, služby… Mějte krásné, srozumitelné a lehce dohledatelné webové stránky na míru, které vám budou dělat radost. Budou vypadat k světu, zákazníci se na nich nebudou ztrácet, vy budete moci lehce upravovat jejich obsah – tak vypadají všechny webové stránky ode mě.

Responzivní design

Představte se jako profesionálové

Prezentujte se profesionální a čistou webovou stránkou s atraktivním a unikátním designem. Odlište se od ostatních a mějte webové stránky na míru. Samozřejmostí je responzivita (přizpůsobitelnost) designu pro tablety a mobilní zařízení. Vaše webová stránka se bude správně zobrazovat na všech zařízeních, která mohou uživatelé používat.

Jednoduchá úprava obsahu

Snadno upravujte obsah

Na úpravu svých webových stránek nepotřebujete titul z jaderné fyziky. Editace textů (a jejich nová tvorba) je stejně jednoduchá jako vytvořit dokument ve Wordu. Jednoduše upravujte stávající obsah stránek, přidávejte podstránky, fotky, videa a další materiály. Vše v jednoduchém rozhraní prověřeného a stále vyvíjeného redakčního systému WordPress.

WordPress

Pro webové stránky na míru využívám léty prověřený redakční systém WordPress, který na celém světě využívá více jak 70 000 000 stránek. A není se čemu divit - WordPress je jednoduchý a intuitivní pro tvůrce obsahu i rychlý pro jejich čtenáře.

CMS WordPress

Co je WordPress

WordPress je open-source redakční systém, který bezplatně vyvíjí celosvětová komunita vývojářů už od roku 2003. Původně šlo o jednoduchý nástroj pro distribuci obsahu – nejčastěji v podobě osobních blogů. Aktuálně je tato platforma vhodná nejenom pro blogy, a magazíny, ale i pro profesionální webové prezentace a velké webové projekty.

Pluginy WordPress

Výhody WordPressu

Jednoduché vkládání obsahu a jeho editace, otevřený kód, který můžete neustále upravovat, možnost rozšířit funkčnost díky pluginům a široká komunita, která WP neustále vyvíjí.

Co nabízím

Vytvořím vám na míru webovou stránku (minisite, prezentační web či jiné formy) na redakčním systému WordPress. WP vám odborně nastavím, abyste při užívání neměli žádné problémy.

Budete moci jednoduše upravovat obsah webu, doplňovat materiály, fotky, texty – nepotřebujete k tomu mou asistenci.

Responzivní design

Responzivní design

Váš web na míru se bude přizpůsobovat zobrazovacím zařízením uživatelů – správně se zobrazí jak na stolních počítačích, noteboocích, tabletech, tak i na mobilních zařízeních. Responzivní design může výrazně pomoci v cílech, které má splnit Váš web – oslovit cílovou skupinu, prodat služby či reálné produkty apod.

REFERENCE

Výběr z mých spokojených klientů.

Adam Živnůstka
Profesionální překlady cizích jazyků za skvělé ceny | Překladatelna.cz
Čalounictví Ostrava Poruba - veškeré čalounické práce
Velkoformátové dlažby - Ostrava a okolí
Vindy Krejčí
ZUŠ B-art